Az Toyota 2026 júniusában új árlistát jelentett be az Hilux kisteherautó közvetlen értékesítésben történő értékesítésére. A japán autógyártó jelentősen csökkentette a jogi személyeket és a vidéki gyártókat az ország egész területén. A maximális kedvezmény meghaladja az 55 000 R$ határt a portfólió legfelszereltebb változatában, amely szigorúan a nehéz munkákra és a rakományszállításra irányul.
A kereskedelmi stratégia célja a flottaszegmens fellendítése és a márka jelenlétének erősítése a brazil mezőgazdasági üzletágban. A hivatalos márkakereskedők már az új pénzügyi feltételekkel dolgoznak a haszonjármű hat különböző konfigurációjára vonatkozóan. A kezdeményezés elősegíti az üzleti flották megújítását a tehergépjárművek iránti nagy kereslet idején, lehetővé téve a különböző méretű cégek számára, hogy módosítsák szállítási működési költségeiket.
Az Redução az árakban eléri a közepes méretű hangszedő hat konfigurációját
A kedvezményprogram kifejezetten a napi kereskedelmi használatra és komplex logisztikai műveletekre szánt modellekre terjed ki. A gyártó úgy alakította ki az ajánlatot, hogy a kis egyéni vállalkozóktól a bányászati és építőipari nagyvállalatokig mindenkit kiszolgáljon. Az alvázzal és egykabinos belépőszintű változat 46 150,20 R$-os csökkentést jelent a végső értékben, és olyan opciót konfigurál, amely az adott csomagtartók vagy karosszériák adaptálására irányul.
A köztes opciók is jelentős eséseket regisztráltak a júniusban hatályos ártáblázatban. A duplafülkével és automata sebességváltóval felszerelt STD Power Pack modell ára 292 790 R$-ról 240 087,80 R$-ra került az áruházlánc üzleteiben. Az 52 702,20 R$ pontos különbség vonzóbbá teszi az akvizíciót azon vállalatok számára, amelyeknek egyidejűleg munkavállalói csapatokat és karbantartó berendezéseket kell távoli területekre szállítaniuk.
A legnagyobb anyagi előny az SR CD 2.8 4×4 AT konfigurációban összpontosul, amely az igényes vállalati közönséget szolgálja ki. A jármű 55 816,20 R$ csökkenést szenvedett el a hagyományos kiskereskedelmi magánszemélyek árához képest. A flottamenedzserek 254 273,80 R$-ért találják meg a teherautót, amely kiváló kényelmet garantál azon sofőrök számára, akiknek hosszú munkaidővel kell szembenézniük a brazil autópályákon.
Az Tabela részletezi a márkakereskedéseknél júniusban felszámított összegeket
A differenciált árpolitika szigorú alátámasztó dokumentumok bemutatását követeli meg a viszonteladási tárgyalások során. A vásárlóknak igazolniuk kell az Pessoa Jurídica Cadastro Nacional-ben való aktív regisztrációját, vagy be kell mutatniuk a frissített állami vidéki termelői regisztrációt. A közüzemi számlát közvetlenül a bejegyzett cég vagy gazdaság nevére állítják ki, összekapcsolva az eszközt a jogi személy vagyonával.
A promóciós kampány által lefedett változatok teljes listája az egyes felszerelési csomagokra érvényes kedvezmények változásait mutatja. A számok az autógyártó által a nemzeti piacra kiadott hivatalos táblázatot tükrözik, kiemelve a munkaterületre való összpontosítást.
- STD Chassi Cabine 2.8 4×4 MT: 256 390 R$-ról 210 239,80 R$-ra (46 150,20 R$ csökkentés)
- STD Chassi Cabine 2.8 4×4 AT: 266 390 R$-ról 218 439,80 R$-ra (47 950,20 R$ csökkentés)
- STD CS 2.8 4×4 MT: 265 390 R$-ról 217 619,80 R$-ra (47 770,20 R$ csökkentés)
- STD CS 2.8 4×4 AT: 275 290 R$-ról 225 737,80 R$-ra (49 552,20 R$ csökkentés)
- STD Power Pack CD 2.8 4×4 AT: 292 790 R$-ról 240 087,80 R$-ra (52 702,20 R$ csökkentés)
- SR CD 2.8 4×4 AT: 310 090 R$-ról 254 273,80 R$-ra (55 816,20 R$ csökkentés)
A kereskedelmi feltételek a fizikai készletek elérhetőségétől függenek az egyes értékesítési pontokon az egész országban. A gyártó azt javasolja, hogy a vállalati ügyfelek az adásvételi szerződés aláírása előtt tájékozódjanak a számlázási határidőkről és a várható szállításról.
A mechanikus Conjunto robusztusságot biztosít az agrárüzleti műveletekhez
Az akcióban szereplő Todas egységek hagyományos 2,8-as négyhengeres turbódízel motorral felszerelve hagyják el a futószalagot. A propeller garantálja a nehéz terhek egyenetlen terepen, földutakon vagy aszfaltozott autópályákon történő szállításához szükséges teljesítményt. A csökkentett sebességfokozatú 4×4-es vonórendszer minden közvetlen értékesítésben kínált változatban megtalálható, biztosítva az akadályok leküzdését.
A mechanikus összeszerelés teljesítménye a megrendelő által a megrendeléskor választott sebességváltó típusától függően változik. A hatfokozatú automata váltóval szerelt modellek 204 lóerőt fejtenek ki, és elérik az 50,9 kgfm maximális nyomatékot. A hatfokozatú kézi sebességváltó konfiguráció ugyanazt a teljesítményt adja, de a nyomaték 42,8 kgfm-re korlátozódik a gyári kalibrálási problémák miatt.
A laprugós hátsó felfüggesztés ellenáll a kemény mindennapi igénybevételnek farmokon, építkezéseken és fakitermelési területeken. A kanál hasznos teherbírása megfelel a nemzetgazdaság különböző, az agilis logisztikától függő ágazatai által megkövetelt műszaki követelményeknek. A természetes kopóalkatrészek tartóssága csökkenti a gép állásidejét a javító karbantartáshoz a mechanikus műhelyekben.
Az Renovação flotta hatással van a vállalatok működési költségeire
A vadonatúj haszongépjárművek vásárlása drasztikusan csökkenti a vállalati műhelyekre és az idővel elhasználódott alkatrészek cseréjére fordított kiadásokat. The factory warranty ensures coverage against assembly failures or manufacturing defects during the first years of intense use of the vehicle. Periodic reviews scheduled in the authorized network allow for more rigorous and predictable financial control by fleet managers.
Az Agrobusiness közepes pickup teherautókat használ a mezőgazdasági alapanyagok, precíziós szerszámok és betakarítási csapatok gyors mozgatására a betakarítás során. A beszerzéskor keletkezett megtakarítás azonnali forgótőkét szabadít fel a vidéki ingatlan egyéb kiemelt területein történő beruházásokhoz. Az eszköz értékcsökkenése lassabban következik be a nagy likviditás és a modell elfogadottsága miatt a brazil használtautó-piacon.
A közlekedési cégek és a mélyépítő cégek is igénybe veszik a júniusi kedvezményes ablakot ügyfélszolgálati kapacitásuk bővítésére. A flotta azonos márkájú járművekkel történő szabványosítása megkönnyíti a járművezetők képzését és leegyszerűsíti a pótalkatrészek kezelését a belső raktárban. A logisztikai tervezés hatékonyabbá válik, ha a vállalat új és megbízható berendezésekkel dolgozik.
Az Modalidade közvetlen értékesítéséhez speciális számlázási szabályokra van szükség
Az Pessoa Jurídica Cadastro Nacional-en keresztüli vásárlási folyamata lényegesen eltér a hagyományos márkakereskedések végfelhasználói számára nyújtott szolgáltatástól. A számlázási kérelem közvetlenül az autógyártó rendszeréhez érkezik, amely kiállítja az elektronikus számlát, és elküldi a járművet a műszaki szállításért felelős üzletbe. A közüzemi átvétel határideje a gyári termelés mennyiségétől és az országos várólista függvényében változik.
A forgalmi jogszabályok egyértelmű szabályokat állapítanak meg a hivatalosan a cégek nevére nyilvántartott járművek okmányozására és engedélyezésére vonatkozóan. Az éves adót, mint például az IPVA-t és a regisztrációs díjat a gyártó által kiállított számla értékére vetik ki az alkalmazott kedvezménnyel. Az ingó jelzálogjog banki finanszírozás esetén a szerződéses törlesztőrészletek teljes kifizetéséig cégbejegyzéshez kötődik.
Az Toyota Hilux megőrizte vezető szerepét a közepes teherbírású munkagépjárművek értékesítésében a brazil piacon. Az a stratégia, hogy júniusban több mint 55 000 R$ árengedményt kínálnak, megerősíti a termék versenyképességét a szegmensben lévő közvetlen versenytársakhoz képest. Az érdekelt vállalatoknak értékelniük kell az egyes verziók költség-haszon arányát, hogy a vásárlást a napi tevékenységük valós igényeihez igazítsák.
