TAG: Zaklínač 3 — Página 2

The Witcher 3 - Divulgação

CD Projekt RED oficiálně oznamuje rozšíření Songs of the Past pro The Witcher 3, které přijde v roce 2027

29/05/2026
The Witcher 3 - Divulgação

Polské studio potvrzuje třetí nevydané rozšíření pro The Witcher 3, které bude spuštěno v roce 2027

28/05/2026
The Blood of Dawnwalker

Creator of The Witcher 3 vydává The Blood of Dawnwalker pro konzole a PC v září

28/05/2026
The Witcher - Reprodução

Vývojář oznamuje rozšíření Zaklínače 3 na rok 2027 a odkládá spuštění Zaklínače 4

28/05/2026
The Witcher 3 - Divulgação

CD Projekt Red odhaluje Songs of the Past, nové rozšíření pro The Witcher 3 pro rok 2027

28/05/2026
GTA 6 - Divulgação

Uvedení GTA 6 19. listopadu společností Take-Two ovlivňuje kalendář Xboxu a herní trh

28/05/2026
The Witcher 3 - Divulgação

Expanze Songs of the Past: The Witcher 3 je potvrzena CD Projekt RED pro rok 2027

28/05/2026
The Witcher 3

CD Projekt RED potvrzuje rozšíření Songs of the Past pro The Witcher 3 po úniku platformy

28/05/2026
The Witcher 3

Return of Geralt of Rivia znamená nové rozšíření Songs of the Past pro The Witcher 3 po úniku

27/05/2026
The Witcher 3 - Divulgação

The Witcher 3 upravuje minimální specifikace PC pomocí rozšíření Songs of the Past

27/05/2026
The Witcher 3 - reprodução

Nevydané rozšíření pro The Witcher 3 dorazí v roce 2027, více než 10 let po jeho původním vydání

27/05/2026
The Witcher 3 - reprodução

CD Projekt Red oznamuje Songs of the Past, třetí rozšíření pro The Witcher 3

27/05/2026